ZUZANA HRVOĽOVÁ


Zuzana Hrvoľová

Počas štúdia na Obchodnej akadémii spievala vo svojej prvej cover kapele. To ju očarilo natoľko, že sa rozhodla ďalej vzdelávať na umeleckej škole. Pod vedením pedagógov herectva, tanca a spevu v ZUŠ D.Kardoša v Bánovciach nad Bebravou a s pomocou Mirky Marčekovej z Muzikálovej akadémie Bratislava, sa pripravovala na prijímacie pohovory a po maturite nastúpila na Konzervatórium v Bratislave. Hudobno-dramatický odbor ukončila v roku 2017, no už počas školy naberala umeleckú prax v muzikáloch, či sólo speve, študentskom filme, seriáloch, atď...

Prvým divadelným muzikálom bol Obchod na korze v divadle Nová scéna v réžii Petra Oravca, následne muzikál Chrám matky Božej v Paríži, ktorý mal premiéru v Divadle Jána Palárika v Trnave. Veľkým muzikálovým titulom, v ktorom si zahrala bol aj Jesus Christ Superstar v divadle Tower Stage v réžii Jána Ďurovčíka.

Niekoľko divadelných sezón strávila na turné s Divadlom na kolesách a jeho známym projektom Fíha tralala, s ktorým odohrala viac ako 100 predstavení. Neskôr sa zrodil ďalší detský projekt - Babyband, v ktorom účinkovala nie len ako herečka a speváčka, ale aj ako autorka textov na CD - Pripraviť sa pozor štart, či autorka scenárov na rovnomenné DVD, v ktorom sa Babyband spojil s Fíhou.

Okrem divadelných dosiek účinkovala v rôznych menších postavách v známych denných seriáloch či reláciách, online reklame, či v študentskom filme.

S moderovaním sa prvýkrát stretla na súťaži Muzikálová hviezda, ktorú organizuje Muzikálová akadémia Bratislava a túto udalosť moderuje odvtedy každý rok. Moderátorské skúsenosti má z rôznych eventov, MDD, plesov, osláv, súťaží, tanečných prehliadok či koncertov. Má tiež vlastnú talkshow Supermamy.

Jej spevácky repertoár zahŕňa veľa muzikálových, populárnych, ale aj detských piesní. Má rada spevácke výzvy, preto sa nebráni ani konkrétnym želaniam klienta. Doteraz najväčšou takou výzvou bola pieseň z filmu Piaty element, ktorá odznela na Summer show tanečnej školy Riverpark dance school, ktorú aj moderovala. 

V PRÍPADE ZÁUJMU O VÝSTUPENIE / MODEROVANIE NÁS KONTAKTUJTE TU 


© 2021 Rebel Art | Všetky práva vyhradené
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!