NATÁLIA KÓŠOVÁNatália Kóšová

Pochádza zo Serede, pracuje a žije v Bratislave. Vyrastala v umeleckej rodine. K hudbe ju viedol dedko Jaroslav Červenka - významný džezový umelec, klarinetista, saxofonista, pedagóg, hudobný skladateľ. Pod jeho vedením sa jej umelecká cesta viedla hrou na zobcovú flautu, klavír, klarinet. Neskôr aj u pedagóga Petra Drličku na Štátnom konzervatóriu v Bratislave.

Vyštudovala Cirkevné konzervatórium v Bratislave - hudobno dramatický odbor. Hudobno dramatický odbor jej rozšíril ďalšiu možnosť rozvíjať umeleckosť, ktorú spojila s výukou spevu na Muzikálovej akadémii v Bratislave pod vedením hlasovej pedagogičky Miroslavy Marčekovej. Okrem rôznych speváckych súťaži, ktoré aj vyhrala, ju herectvo aj spev posúvalo ďalej. Účinkovala na Festivale duchov a strašidiel na Bojnickom zámku či autorskom muzikáli V tieni veže. Potom prišli postavy v muzikáloch v Divadle Nová scéna - Hairspray, Mária Terézia #posledná milosť, Les Misérables - Bedári. Jedna z veľkých výziev, ktorá sa jej dostala, je hlavná postava v muzikáli Ôsmy svetadiel v réžii Jána Ďurovčíka.

Dnes okrem týchto zaujímavých projektov, spieva aj na rôznych eventoch, oslavách, svadbách, otvorení plesov, narodeninových oslavách. Repertoár a žánre piesní, ktoré spieva je veľmi pestrý a vhodný na každý druh eventu. Jej umelecký svet pokračuje v divadelnom predstavení pre najmenších s názvom Princezná a princ.

Pracuje tiež v dabingu, kde dabovala postavy ako Qira- Star Wars, Širin - seriál Sila ženy, Elena z Avaloru a mnohé ďalšie. 

V PRÍPADE ZÁUJMU O VÝSTUPENIE NÁS KONTAKTUJTE TU 


© 2021 Rebel Art | Všetky práva vyhradené
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!