Kristína Jurčová


Kristína Jurčová

Kristína sa venuje moderovaniu eventov už vyše 10 rokov. Za ten čas moderovala snáď všetko.

Festivaly, veľtrhy, slávnostné otváračky, firemné akcie, tematické večierky, oslavy, svadby, plesy, koncerty, vinobrania, mestské a obecné slávnosti, kongresy a konferencie, silvestrovské večierky, súťaže, zimné či letné family days a ďalšie.

Medzi jej klientov patria napríklad BMW, MINI, Billa, STU, Hotel Galileo Donovaly, Miloslavov, MČ Vajnory, Závodisko Bratislava, Ducati, Yamaha, Swiss Life Slovensko, Olympic Casino, ČSOB Leasing, Karpatská muška, Y- Games, Holliday Inn Trnava, Stock Slovensko, Galéria Lučenec a ďalší.)Na frekvenciách rádia VIVA ju počujete už piaty rok. Počuť ju môžete cez týždeň popoludní aj cez víkend doobeda v jej 3 hodinovej show s názvom "Čilaut na VIVE s Kristínou Jurčovou".


V rámci svojho vysielania robí taktiež rozhovory s hudobnými a inými zaujímavými hosťami. Taktiež tvorí a nahráva filmovú rubriku, kino premiéry, na ktoré vás pozýva na veľké plátna. A jej hlas znie aj v reklamách. (Bratislavský kuriér, DPOH, Film Europe, Mariatálsky štvanec,Bonton Film a iné.)


Okrem toho spolu so svojim tímom vytvorili projekt Rebel Live Show, ktorú moderuje. Je to show plná inšpiratívnych hostí a príjemných rozhovorov, obohatená vždy o hudobného hosťa stand up comedy show. Kristína žije s mikrofónom v ruke od malička. Ako dieťa spievala, teraz radšej rozpráva. Okrem slovenčiny ponúka moderovanie aj v angličtine. Je mobilná a flexibilná v rámci celého Slovenska. Perfekcionizmus pri práci je jej výsadou. Ak potrebujete moderátora - Kristína je tu pre vás.


V PRÍPADE ZÁUJMU O MODEROVANIE NÁS KONTAKTUJTE TU


© 2021 Rebel Art | Všetky práva vyhradené
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!