Barbora Repková alias BARA je slovenská speváčka a textárka. Tvorí v slovenskom jazyku. Momentálne okrem sólovej tvorby pôsobí aj v kapele 7 P.M. V jej repertoári je aktuálne okolo 40 autorských skladieb. Objavila sa aj v súťaži Košický zlatý poklad, kde jej pieseň Divý vodopád postúpila priamo do finále.

Chris Ellys pôvodne debutoval na slovenskej scéne so skladbou s názvom 7 minutes. Začiatkom roka 2017 speváka objavilo Radio_FM a v roku 2016 sa na Radio_Head Awards dostal do finálnych nominácií, ako Objav roka.  Chris už stihol vydať spolupráce so slovenskou speváčkou Blanch či českým hudobníkom Thomom Artwayom.

Natália spieva na rôznych eventoch, oslavách, svadbách, otvorení plesov, narodeninových oslavách. Repertoár a žánre piesní, ktoré spieva je veľmi pestrý a vhodný na každý druh eventu. Jej umelecký svet je obohatený aj divadelným predstavením pre najmenších s názvom
Princezná a princ.

Speváčka a moderátorka zaujala verejnosť hneď svojou prvotinou Sunshine v roku 2016. Jej debut vysoko ocenili slovenské i zahraničné média. V roku 2017 vyšla s ďalšou chytľavou novinkou Dance. V roku 2019 vydala letnú hitovku Follow a zároveň debutový album In Between The Worlds.

Spevák, textár, skladateľ, hudobník, semifinalista Hlasu Československa, TOP 20 Československej SuperStar 2013 Nová Éra, víťaz celoslovenskej autorskej súťaže Košický zlatý poklad, bývalý spevák kapely Graceful a The Infection.

Speváčka a autorka ROuMY (vlastným menom Romana Kiššová rod. Hlobeňová) sa narodila 10. apríla 1995. Speváčka produkuje autorskú tvorbu a sama si skladá hudbu aj texty, čo je pre interpreta veľkou výhodou. Jej najväčšou vášňou je spev, ale venuje sa aj hre na gitaru.

Herečka, speváčka a moderátorka s viac ako10-ročnými skúsenosťami s dospelým aj detským publikom. Moderovanie eventov, plesov, súťaži, prehliadok, kultúrnych, mestských či firemných podujatí.

Massriot je profesionálna hudobná skupina, ktorá bola založená v októbri roku 2004. Skupina má za sebou cez tisíc odohratých koncertov a vystúpení doma, i v zahraničí. Noví členovia priniesli nový vietor a momentálne skupina hrá v novom štýle, INDIE FOLK s prvkami ROCKU.

Vrana Marianna je speváčka a herečka žijúca a pôsobiaca v Bratislave, Banskej Bystrici a v Žiline. Svojou hudbou prináša hmlové a dymové zafarbenie v jej autentickom prejave a tvorbe. Marianna spieva v slovenskom jazyku a venuje sa alternatívnemu popu na hranici indie folku a ľahkého jazzu. 

© 2021 Rebel Art | Všetky práva vyhradené
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!