Blog

Hudobníčka Bara zverejnila koncom októbra nový autentický videoklip k vlastnej autorskej, slovenskej piesni Bolo. Ten je skladačkou videí z momentov jej života.

Slovenská hudobníčka Barbora Repková alias Bara vydala svoje sólové, debutové EP v Košiciach. 12. augusta večer ho na HLAVNEJ100 v sprievode autorských piesní pokrstil farbami a tónmi saxofónu hudobník Mário Gapa Garbera.

Bývalý semifinalista Hlasu Česko-Slovenska a Československej SuperStar Tomi Chico Sučik prichádza s novou Pop/RnB skladbou s tajomným názvom MTR. Skladba tematicky priamo a verne popisuje vzťahy, ktoré sú od počiatku odsúdené na zánik, avšak ľudia sa ich napriek tomu nedokážu vzdať a pokračujú v nich, aj keď nedávajú zmysel a okolie ich...

DOBA je názov nového singla od začínajúcej speváčky Vrany Marianny, ktorá od jesene 2021 rozbieha svoju spevácku kariéru. Doterajšia tvorba odrážala jej hmlový svet. Pieseň DOBA však odkrýva jej druhú umeleckú, teda dymovú stránku.

Každý človek by mal mať nejakú vnútornú motiváciu, takú hnaciu silu, ktorá ho ráno vykopne z postele. Máš niečo také aj ty?
"Susedia. (smiech). Oni ma vykopnú z postele a motivuje ma vlastne každodenný život, každý jeden deň, každá jedna situácia. Častokrát je to o tom, že niekedy ma nabudí, keď vidím ako niekto niekomu pomôže, alebo niekto...

© 2021 Rebel Art | Všetky práva vyhradené
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!